משה שרת 86, קרית חיים

04-601-9664

The Dental Implants & Aesthetics Center

Dr. Riad Abu Saleh & Dr. Rawad Abu Saleh

המרכז להשתלות שיניים ואסתטיקה
ד"ר ריאד אבו סאלח וד"ר רואד אבו סאלח
צפו בכתבה המסבירה את השיטה
פגישת אבחון וייעוץ חינם

כן. זה נכון!  

תצאו עם שתלים דנטליים לאחר טיפול אחד בלבד

ללא ניתוחים, ללא כאבים וללא דימום

ד"ר ריאד מבצע השתלות שיניים בשיטה מהפכנית המאפשרת השתלת שיניים באופן מיידי. במונחים מקצועיים השיטה נקראת העמסה מיידית, והשתלים נקראים שתלים בזאלים. עם נסיון של למעלה מ-15 שנים, כאשר מאחוריו למעלה מ- 500 השתלות מוכחות, ד"ר ריאד מתחייב להחזיר לכם את הביטחון העצמי ואת איכות החיים, בתוך יום אחד.

אם אתם צריכים להחליף שן אחת, שיניים מרובות או את כל השיניים. בין אם אתם סובלים מכתרים בעיתיים או תותבות כואבות, תקבלו את החיוך בחזרה במהירות וביעילות.

 
מרבית המטופלים המגיעים להתייעצות עם ד"ר ריאד סובלים מחוסר עצם. משמעות הדבר היא שאין ביכולתם לעבור השתלות שיניים בשיטה הרגילה, ועליהם לעבור ניתוחים כירורגים להשתלת עצם או הרמת סינוס, עוד לפני שיוכלו להגיע למצב של התחלת ההשתלה בפועל. 
מהמרכז להתשלות שיניים ואסתטיקה תצאו עם שיניים קבועות בתוך פחות מ- 24 שעות. לא תצטרכו לעבור ניתוחים או השתלות עצם ולא תצטרכו להמתין לשיקום שבדרך כלל היה לוקח חודשים רבים. ד"ר ריאד ידאג שתצאו מהמרפאה לאחר ביקור אחד בלבד, עם שיניים שנראות טבעיות ונשארות בריאות. מיד תוכלו לחזור לאכול, לחייך, לצחוק ולדבר בבהירות. והשיניים החדשות יהיו יפות וחזקות יותר משיניים טבעיות.
כל המידע אודות השתלות שיניים ביום אחד במרכז המידע. 
 
יצירת קשר
טלפון:
04-601-9664
כתובת:
משה שרת 86, קרית חיים
מרכז המידע
שירותים
המרכז להשתלות שיניים ואסתטיקה
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey YouTube Icon
2015 © כל הזכויות שמורות למרכז להשתלות שיניים ואסתטיקה